Dmuchawy bocznokanałowe firmy FPZ ( Effepizeta )

Idź do spisu treści

Menu główne

Oferta FPZ

Dmuchawy bocznokanałowe FPZ ( Effepizeta )

FPZ to włoski producent bardzo cichych , wydajnych i bezobsługowych dmuchaw bocznokanałowych . Dmuchawy bocznokanałowe FPZ mogą służyć do napowietrzania dużych zbiorników wodnych ( oczyszczalnie ścieków ) oraz do transportu pneumatycznego i aeracji w zbiornikach materiałów sypkich .

Katalog dmuchaw FPZ do pobrania TUTAJ

Firma
PTH VANAX prowadzi sprzedaż dmuchaw FPZ

Zapraszamy serdecznie

Pełna oferta PTH VANAX na stronie :

www.vanax.com.pl

Dmuchawy bocznokanałowe jednostopniowe jednowirnikowe - serii 06 i MS - Fpz

Dmuchawy bocznokanałowe FPZ serii 06 i MS są dmuchawami jednowirnikowymi-jednostopniowymi. Zwarta, prosta konstrukcja, bardzo dobre w tej grupie produktów osiągi, wysoka jakość i niezawodność to typowe zalety dmuchaw FPZ. Wprowadzona w 2006 i 2007 roku seria dmuchaw typu "K-MS" przy takich samych mocach silników jak w poprzedniej generacji dmuchaw - pozwala na uzyskanie większych wydajności i ciśnienia/podciśnienia. Szeroki wachlarz dmuchaw w ofercie FPZ pozwala na dobór dmuchawy odpowiedniej dla aplikacji.Typowe Aplikacje - Napowietrzanie oczyszczalniach ścieków - Płukanie filtrów w stacjach uzdatniania wody - Nalewaki podciśnieniowe - Transport pneumatyczny - Spulchnianie i suszenie mąki w silosach - Ssaki stomatologiczne.

Dmuchawy bocznokanalowe FPZ ( Effepizeta )

Dmuchawy bocznokanałowe jednostopniowe dwuwirnikowe - serii TS i SH - Fpz

Dmuchawy bocznokanałowe FPZ serii TS i SH są dmuchawami dwuwirnikowymi-jednostopniowymi. Dwa wirniki połączone równolegle pracują na zwiększenie wydajności dmuchawy, co pozwala uzyskac przepływy aż do 2000 m3/h. Zwarta konstrukcja, bardzo dobre w tej grupie produktów osiągi oraz wysoka jakość i niezawodność, to typowe zalety dmuchaw FPZ. Potrójne ułożyskowanie wałka i wirników (seria TS) pozwala na osiągnięcie wysokiej niezawodności urzadzeń. Wprowadzona w 2006 i 2007 roku seria dmuchaw typu "K-TS" przy takich samych mocach silników jak w poprzedniej generacji dmuchaw - pozwala na uzyskanie większych wydajności i ciśnienia/podciśnienia. Szeroki wachlarz dmuchaw w ofercie FPZ pozwala na dobór dmuchawy odpowiedniej dla aplikacji.Typowe Aplikacje - Napowietrzanie oczyszczalniach ścieków - Płukanie filtrów w stacjach uzdatniania wody - Nalewaki podciśnieniowe - Transport pneumatyczny - Spulchnianie i suszenie mąki w silosach - Ssaki stomatologiczne.

Dmuchawy bocznokanalowe FPZ ( Effepizeta )

Dmuchawy bocznokanałowe dwustopniowe jednowirnikowe - serii DL, DH i MD - Fpz

Dmuchawy bocznokanałowe FPZ serii DL i DH i MD są dmuchawami jednowirnikowymi-dwustopniowymi. Wewnętrzna konstrukcja wirnika i rozprowadzenie kanałów wewnątrz dmuchawy powodują, że powietrze jest przetłaczane przez dmuchawę dwukrotnie. Pozwala to na osiągnięcie nadciśnień dla dmuchaw bocznokanałowych bardzo wysokich - aż do 750 mbar. Zwarta konstrukcja, bardzo dobre w tej grupie produktów osiągi oraz wysoka jakość i niezawodność urządzeń to typowe zalety dmuchaw FPZ. Wprowadzona w 2006 i 2007 roku seria dmuchaw typu "K-MD" przy takich samych mocach silnikówjak w poprzedniej generacji dmuchaw - pozwala na uzyskanie większych wydajności i ciśnienia/podciśnienia. Szeroki wachlarz dmuchaw w ofercie FPZ pozwala na dobór dmuchawy odpowiedniej dla aplikacji.Typowe Aplikacje - Napowietrzanie oczyszczalniach ścieków - Płukanie filtrów w stacjach uzdatniania wody - Nalewaki podciśnieniowe - Transport pneumatyczny - Spulchnianie i suszenie mąki w silosach - Ssaki stomatologiczne.

Dmuchawy bocznokanalowe FPZ ( Effepizeta )

Dmuchawy bocznokanałowe dwustopniowe dwuwirnikowe - serii TD i DH - Fpz

Dmuchawy bocznokanałowe FPZ serii TD i DH są dmuchawami dwuwirnikowymi-dwustopniowymi. Dwa wirniki połączone szeregowo pracują zarówno na zwiększenie wydajności dmuchawy (względem serii MD) jak i pozwalają osiągnąć wyższe ciśnienie pracy (w porównaniu do serii MS i TS). Zwarta konstrukcja, bardzo dobre w tej grupie produktów osiągi oraz wysoka jakość i niezawodność, to typowe zalety dmuchaw FPZ. Potrójne ułożyskowanie wałka i wirników (seria TD) pozwala na osiągnięcie wysokiej niezawodności urzadzeń. Wprowadzona w 2006 i 2007 roku seria dmuchaw typu "K-TD" przy takich samych mocach silnikówjak w poprzedniej generacji dmuchaw - pozwala na uzyskanie większych wydajności i ciśnienia/podciśnienia. Szeroki wachlarz dmuchaw w ofercie FPZ pozwala na dobór dmuchawy odpowiedniej dla aplikacji.Typowe Aplikacje - Napowietrzanie oczyszczalniach ścieków - Płukanie filtrów w stacjach uzdatniania wody - Nalewaki podciśnieniowe - Transport pneumatyczny - Spulchnianie i suszenie mąki w silosach - Ssaki stomatologiczne.

Dmuchawy bocznokanalowe FPZ ( Effepizeta )
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego